Tyla prieš audrą

Girmantas | Kita | sausio 13, 2011

Senieji metai praėjo, o naujieji atėjo be jokio triukšmo ir šurmulio Spote. Kodėl? Galima rasti daug būdų bandant tai paaiškinti darbais, kuriais užsivertėm Aistei grįžus į Lietuvą, o man persikėlus į Meksiką arba kūrybine krize, kuriai įtakos, žinoma, turėjo darbai, arba tiesiog pavadinti tai atostogomis. Juk jų reikia visiems, taip? O kada gi geresnis laikas atostogauti, jeigu ne per pačias didžiausias metų šventes – Kalėdas ir Naujuosius Metus.

IMG_8207_

Taigi, atostogos atostogomis, tačiau laikas bėga ir stovėti vietoje nevalia. Ta proga jau vasario mėnesiui (švenčiant tikrą gimtadieni, o ne kažkokį pusgimtadienį) ruošiame keletą staigmenų. Visko išpliurpti dabar nesinori, bet turbūt ir patys dar nepamiršote, kad Brazilijoje ne tik tinginiavome, bet ir filmavome. Taigi, kietieji diskai sukasi greičiau nei pats Youri Zoon, o braziliškas kaitavimo nuotykis po truputį įgauna vientisą pavidalą.

Tuo pačiu galiu pasidžiaugti, kad Kalėdų senis Spotą aprūpino specialiais dėklais kameroms. Video kamera nuo šiol bus aprengta Kata rūbu, kuris apsaugos nuo vėjo nešamų smėlio ar druskos, o taip pat ir nuo vandens purslų dirbant arčiau vandens. Tuo tarpu fotoaparatas gavo tikrų tikriausią maudymosi kostiumėlį – nors ir paprastą, tačiau vandeniui atsparų Opteka dėklą. Nieko nelaukdamas dėklą išbandžiau dar Taiboje.

Iš paties paprasčiausio dėklo, žinoma, neverta tikėtis aukščiausios kokybės ir patogumo. Tačiau jis turi viską ko reikia – galima ne tik pilnai valdyti fotoaparato nustatymus, tačiau ir rankiniu būdu keisti objektyvo židinio nuotolį ar fokusuoti. O kol filmuojantys fotoaparatai neturi automatinio fokuso filmavimo režime – tai yra itin svarbu.

Tiek šiam kartui, bet greitai bus daugiau.

Panašūs straipsniai:
  1. Karolis

    Panasonic GH1 ang GH2 has auto focus while filming. 😉

  2. school grants

    this post is very usefull thx!