Namai namučiai

Aistė | Kelionės | lapkričio 18, 2010

Ogi nutiko va taip, kad moteriškoji spoto pusė ėmė ir parskrido į Lietuvą. Motyvai baisiai slapti, taigi jų kol kas neatskleisiu. Papasakosiu tik tiek, kad kelionė buvo gana lengva. Kažkaip pavyko gerai prasisukti su įrangos gabenimo mokesčiais. Lėktuvai nevėlavo ir po naktinio skrydžio į Europą, gana greitai pasiekiau Vilnių.

Įspūdžiai keisti. Visi brangūs žmonės, kurie mane pasitiko ir kuriuos jau spėjau sutikti, visiškai tokie patys, kaip palikau. Na gerai, šiek tiek išmintingesni :) Atrodo tų metų – kaip nebūta. Turbūt savyje jaučiu daugiau pasikeitimų. Juokaudama sakau, kad mano pasikeitimai geriausiai atsispindi vairavimo stiliuje. Jei anksčiau buvau pikta Vilnietė vairuotoja, kuri skuba, lenda ir keiksnoja, dabar stengiuosi kiekvieną panašų kitų vairuotojų naglavojimą priimti su šypsena. Na jei ilgainiui ir grįšiu prie senų įpročių, ati bent trumpam būsiu pagerinusi BMW vairuotojų reputaciją :) dažniau sustodama prie perėjos.

Ši mano kelionė namo šioks toks išbandymas Spotui, kaip dviejų žmonių blogui. Tačiau skubu nuraminti jus, Spotas gyvuos ir toliau. Jo statusas nė kiek nepakito. Tiesiog, matyt, sulauksite daugiau informacijos apie Lietuvą ir jos apylinkes negu iki šiol. Girmantas kol kas liks užsienio apžvalgininku.

Tiek žinių kol kas. Kas manęs labai pasiilgote – galit pagauti mane senuoju numeriu. Susitiksim kažkur artimiausiu metu!

Žymės: , , ,
Panašūs straipsniai:
  1. KimM

    So no chance of seeing you two in Baja this xmas??

  2. well for xmas – for sure no… have fun if you’re going and watch out for turtles :)