Karšta mažulė ir Meksikos viza

Girmantas | Banglentės, Kelionės | gegužės 01, 2014

Kelionei į Meksiką susipakavau didžiausią kiekį įrangos, kokį tik esu tempęs su savimi. Dvi burlentės, trys burės, trys stiebai, gikas, dvi banglentės, šešiolika pelekų bei krūva kitų aksesuarų. Viena iš banglenčių – savo rankomis drožta, glostyta, aprėkta ir apverkta. Eksperimentuojant su nauja epoksidine derva ne kartą buvo kilusi mintis pasiimti mačetę ir pabaigti jos kančias, bet, vis dėlto, ji pasiekė Meksiką.

DSC_0018_

Prieš kelionę, net nesusimastęs netikrinau kiek kokios įrangos galima įvežti į Meksiką ir štai – muitinėje man pareiškia, kad daugiau 3 lentų vežtis negaliu. Bandau išsisukinėti, kad visos lentos skirtingos – 2 burlentės ir 2 banglentės, kurių viena tinkama jėgos aitvarams, bet niekas nepadeda. Gana draugiškas, bet visiškai nesileidžiantis į kompromisus pareigūnas pasikviečia į kabinetą ir pradeda pildyti dokumentus.

DSC_0030_

Susitarus dėl lentos vertės apskaičiuoja mokesčius ir užpildęs visą formą pasiteirauja lentos pavadinimo. Pasirodo, kad kartą susimokėjęs mokesčius, šitą lentą galėsiu vežtis į Meksiką visą likusį gyvenimą. Kitaip tariant, nors mažulė ir neturi paso, bet turi Meksikos vizą. Visam gyvenimui! O kad būtų taip paprasta ir žmonėms.

DSC_0025_

Taigi 6’3“ ilgio 21½“ pločio mažulė turi penkis boksus, todėl plaukti bus galima ir su trijų ir keturių pelekų konfigūracija. Tikiuosi ne tik sužinoti ar savo rankomis padarytas daiktas gali plaukti nuo bangos, bet ir pasistengti šiek tiek geriau suprasti pelekų konfigūracijų skirtumus. Viskas ko trūksta – tai tik bangos. Ir mes ten lekiame!

Panašūs straipsniai:

Komentavimas išjungtas