Greitai ekranuose: Spotas Reflections

Girmantas | Video | vasario 06, 2012

Atėjus žiemai, nejučiomis apėmė nostalgija šiltiems kraštams, tad mečiau visus darbus į šalį ir grįžau prie to, kas beveik dvejus metus kiekvieną dieną teikdavo šypseną. Tai – kelionės ir jų filmukai. Deja, tačiau pasinėrus į „normalaus“ XXI amžiaus piliečio rutiną neliko laiko užsiimti su Spotu. Bet susitvarkius gyvenimą ir sveikatą iš naujo, Spotas grįš stipresnis nei bet kada. O dabar noriu užsiminti apie naują video projektą kuris sukasi mano kompiuterio kietuosiuose diskuose.

„Spotas Reflections: Caleb“ buvo sukurtas specialiai ekstremalių sportų filmų festivaliui Australijoje. Tai yra ištrauka iš 2011 metų sezono Punta Abreojos, Meksikoje filmuko. Deja, tačiau organizatoriai nesurinko planuoto biudžeto, todėl festivalį atšaukė. Nelieka nieko kito kaip tik pasidalinti šiuo filmuku iš saulėtos Meksikos su jumis, Spoto lankytojai. O kol filmukas bus paruoštas visuomenei, pasigrožėkite keliais iškirptais kadrais.

Su Caleb susipažinau prieš dvejus metus. Kartu dalinomės bangą Abreojos, žvejojome, netgi žaidėme golfą (ar bent jau kai kurie iš mūsų tik bandė tai daryti). Jis yra profesionalus freestyle slidininkas, praeito amžiaus pabaigoje netgi buvo trečias pasaulio reitinguose!

Nepaisant to, jog pagrindinis darbas ir užsiėmimas yra būtent slidinėjimas, Caleb visai neprastai plaukia ir burlente.

Prie viso to galėčiau tik pridurti, jog garso takelį specialiai šiam filmukui kūrė Justinas Jarutis, geriausios 2011 metų Lietuvos roko grupės gitaristas ir vokalistas. Vėjas, bangos ir gitaros visada derėjo tarpusavyje.

Taigi „Spotas Reflections: Caleb“ jau greitai eteryje, nepražiopsok!

Panašūs straipsniai:
  1. Laisvis

    kokia filmo trukme?

  2. Apie Caleb – 3:25, visas Abreojos bus ilgesnis.