Asturias surf camp

Girmantas | Banglentės | spalio 13, 2015

Jau antrus metus iš eilės Spotas bangas gaudo Ispanijos šiaurėje – Asturias regione. Šįmet kartu prisijungė ir visai nemažai lietuvaičių. Tad kaip gi atrodo ta banglenčių stovykla su Spotu?

ASTUR_001_01_X1_0009_

Visi stovyklautojai gyvename kartu. Didelis namas, pro kurio langus atsiveria centrinis Gijon paplūdimys puikiai talpina dešimt žmonių, didelė virtuvė leidžia pasireikšti maisto ruošėjams, o terasa – tarsi sutverta dienos aptarimams. Ofisas – taip pat pritaikytas banglenčių stovyklos reikmėms. Lyg to nebūtų gana, viską vainikuoja tamsus, bet erdvus garažas, kur net už lango šviečiant saulei girdisi stalo teniso kamuoliukų kaukšėjimas.

IMG_0124

Kulinarijos šou? Lyg ir ne. Ar galėtų būti? Be abejonės. Nuo naminių uogienių su koše pusryčiams, iki bendrų vakarienių su traškiomis picomis, jūros gėrybių paella ir kitais kulinariniais šedevrais. O kur dar brownie desertui…

IMG_0698_

Vienaip ar kitaip visas gyvenimas stovykloje sukasi aplink banglentes. Priklausomai nuo potvynių ir atoslūgių važiuojame į vieną iš keliolikos regiono bangų spotų ir ieškome geriausių sąlygų. Visą pirmą savaitę plaukėme kasdien, o mokinių progresas nuo pursliuku prie kranto iki dvimetrinių kalnų buvo akivaizdus! Nori daugiau vaizdų? Užsuk į http://www.facebook.com/spotaslt!

Panašūs straipsniai:

Komentavimas išjungtas